1

Як Дах захищає Ваш будинок !?

Як влаштована ваша дах? Дах – одна з найважчих частин вашого будинку. Коли ви робите новий дах у свій будинок або ремонтуєте існуючу дах, ви створюєте систему захисту будинку. Дах захищає від дощу, снігу, вітру, спеки та холоду. Це невід’ємна частина вашого домашнього дизайну. Ось як влаштована ваша дах.

ЯК ПРАЦЮЄ ВАШ ДАХ?

Ваша дах складається не тільки з декількох черепиці. Вона починається з крокв і триває шарами захисту, які запобігають пошкодженню вашого будинку водою і вітром. Поверх крокв у вашій даху є фанера, за якою слідує обшивка – матеріал, призначений для захисту вашого будинку від вологи. Поверх обшивки лягають шари бітумної черепиці або іншого покрівельного покриття. Кожен з цих шарів захищає ваш будинок.

ЯК ДАХ ЗАХИЩАЄ ВАШ ДІМ ВІД ДОЩУ?

Як ваша дах працює під час зливи? Якщо на вашій даху не протікає вода, під час дощу повинно відбутися наступне:

 • Дощ падає на дах
 • Черепиця і обшивка перешкоджають попаданню води в дах.
 • Дощ стікає по даху вниз
 • Далі вода потрапляє в вашу водостічну систему
 • Ринви направляють воду в водостічні труби і водостоки.
 • Вода йде в сад або в підземну каналізацію.

Щоб переконатися, що ваша дах продовжує діяти як ефективний захист, вам необхідно регулярно перевіряти свій дах. Це допоможе вам уникнути:

 • Зламаною черепиці, що викликає протікання;
 • Пошкодженої оболонки, що викликає витоку;
 • Витоку навколо швів, наприклад димоходів
 • Забитих водостічних труб та стоків

Захисні огорожі жолоби можуть доповнити захист, яку ваша дах дає вашому дому. З захистом ринви ваша дах буде ефективно відводити воду незалежно від того, чи йде сезон осіннього листя або весняного цвітіння. Сміття буде падати з даху, а не застрявати в жолобах.

ЯК ДАХ ЗАХИЩАЄ ВАШ ДІМ ВІД СНІГУ І ЛЬОДУ?

Теоретично сніг і лід повинні працювати аналогічно рідкому дощу. Коли вони тануть, вода повинна стікати по даху в жолоби.

На практиці ваша дах потребує деяких додаткових функціях, щоб запобігти проблемам зі снігом і льодом. Якщо на горищі стає занадто тепло в порівнянні з навколишнім середовищем, це може викликати проблеми. Взимку, коли сніг падає на теплу дах, він перетворюється в воду. Більш прохолодна дах – перевага в сніжні дні.
Щоб запобігти цій проблемі, на вашій даху також є вентиляційні отвори, які виходять з дому і дозволяють повітрю виходити з дому. Вентиляційні отвори на даху допомагають переміщати вологе повітря зсередини назовні, а також виводять невелику кількість теплого повітря назовні. Вони допомагають регулювати температуру у вашому домі.

Сніг і лід також можуть накопичуватися в ваших жолобах. Якщо це станеться, вони можуть піднятися на дах, просуваючись під черепицею і викликаючи пошкодження черепиці, обшивки і даху в цілому. Щоб цього не сталося, деякі люди встановлюють водостічні системи опалення. Обігрів жолобів дозволяє танути сніг і лід, дозволяючи воді вільно переміщатися і стікати в будь-який час року.

Переконайтеся, що всі частини вашого даху надійні, щоб захистити ваш будинок від вітру.

ЯК ДАХ ЗАХИЩАЄ ВАШ ДІМ ВІД ВІТРУ?

Ваша дах повинен захищати ваш будинок від штормів, а що може бути страшніше для вашої даху, ніж ураган? Ваша дах спроектована так, щоб витримувати урагани і сезонні шторми.

На вашій даху є два бар’єру. Черепиця або плитка найбільш помітні, але під ними знаходиться обшивка. яка кріпиться до крокв. Якщо обшивка відірветься під час урагану, ваша дах не прослужить довго. Коли ви встановлюєте новий дах в зоні сильного вітру, вам потрібно обов’язково запитати у свого покрівельного підрядчика:

 • Як крокви прикріплені до іншої частини будинку, щоб вони не вийшли з ладу?
 • Як застосовується обшивка, щоб вона не відривалася від даху? Ви використовуєте міцні цвяхи або менш надійні скоби?
 • Які вимоги до кріплення обшивки і черепиці до даху з урахуванням місцевих вітрових умов?
 • Чи приймали ви до уваги стиль даху, коли замислювалися про те, що вітер може зробити з будинком?
 • Надійні крокви і обшивка – життєво важлива частина роботи покрівлі, що запобігає підйом даху під час сильного урагану.

Інший рівень захисту – це верхній шар черепиці або плитки. В ідеальному світі ця черепиця захищає ваш будинок від вітру і дощу, які трапляються під час сезонних штормів. Насправді, якщо черепиця має відколи, відшаровується або просто неправильного типу, вона може злетіти з даху під час шторму. Щоб ваша черепиця була міцною на вітрі, вам потрібно вибрати правильний тип верхнього шару для вашої даху.

Тип покрівлі

Переваги покрівлі

1. Бітумна черепиця Легко ремонтується, накладається і закріплюється клеєм.
2. Металочерепиця Міцний і стійкий до пошкоджень, а також до вітру.
3. Бетонна плитка Важка, чинить опір вітру, тому що її важко здувати.

Ваш будинок – це ціла система, і його загальний дизайн може допомогти йому протистояти вітру. Деякі форми дахів краще чинять опір вітрі, ніж інші. Дахи з декількома ухилами, такі як чотирьохскатний дах (4 ската), краще справляються з вітрової навантаженням, ніж двосхилі дахи (2 ската), а дах з ухилом 30 градусів має кращий опір вітрі. В цілому, квадратні, восьмикутні і шестикутні плани поверхів найкраще виглядають на вітрі.

ЯК ПОКРІВЛЯ ЗАХИЩАЄ ВАШ ДІМ від спеки І ХОЛОДУ?

Коли не йде сніг, не дме вітер і не йде дощ, у вашій даху ще є над чим попрацювати. Він повинен захистити ваш будинок від повсякденних перепадів температури. Це допомагає підтримувати стабільну температуру в вашому домі.

Ваша дах і горище працюють разом, щоб забезпечити деяку стійкість до спеки і холоду. Утеплення будинку – це спосіб зменшити перепади температур всередині вашого будинку. У зимові місяці тепле повітря буде підніматися і виходити через стіни і дах горища, якщо ви не захистите горище шаром ізоляції. Ізоляція працює, тому що вона складається з безлічі крихітних повітряних кишень, які утримують тепло. Це як теплий пуховик для будинку. Однак, якщо ця куртка намокне, повітряні кишені зіпсуються. Догляд за покрівлею допомагає запобігти намокання ізоляції, а також захищає ваш будинок від холоду і спеки.

 

Ви шукаєте дах і водостічні системи, які допоможуть захистити ваш будинок в будь-яку погоду? Зв’яжіться з нашими фахівцями https://evroprofil.mk.ua/sections/vodostochnye-sistemy/. Ми будемо працювати з вами над створенням покрівлі та водостічної системи, яка допоможе вашому дому прослужити довго.

 

Як працюють покрівельні матеріали на благо Вашої даху?

Коли ви думаєте про металевої даху, ви можете уявити собі напівзруйнований старий навіс з дахом з гофрованої жерсті. Однак сьогоднішні металеві дахи далекі від цього образу.

Сьогодні даху зазвичай виготовляються з комбінації асфальту і скловолокна або дерев’яної черепиці. Деякі невеликі плоскі дахи зроблені з гудрону, в той час як бітумна черепиця швидко стає ще одним простим варіантом покрівлі. Оскільки люди прагнуть жити «екологічніше» і знаходити матеріали, які вимагають меншого догляду в покрівельної промисловості з’являються нові тенденції. Хоча металеві дахи можуть бути дорогими і вимагати професійної установки, вони стають популярним вибором покрівельних матеріалів через їх довговічності.

Алюміній і сталь – найпоширеніші метали, використовувані для покрівлі, але ви можете навіть отримати мідний дах.

Металеві дахи також стають все більш популярними через їх вогнестійкості. Вони також легкі і відображають сонце, що може допомогти знизити витрати на літнє охолодження – приємний додатковий бонус. І хоча металеві дахи часто вимагають професійного монтажу, їх все ж простіше і швидше встановити, ніж традиційні даху.

Однак є один недолік – металеві дахи повинні бути довговічними, але якщо вам все ж доведеться вносити будь-які зміни або ремонт, це може бути складніше, ніж з традиційними покрівельними матеріалами.

Далі ми розповімо про металевих покрівельних матеріалах, а також про матеріали покрівельного покриття.

Хапайте каску і читайте далі, щоб дізнатися про п’ять основних типах матеріалів, використовуваних в металевій покрівлі.

 

МЕТАЛЕВІ ПОКРІВЕЛЬНІ МАТЕРІАЛИ

Для металевої покрівлі використовуються п’ять основних металів, що розрізняються по довговічності і ціною.

 • СТАЛЬ – найпоширеніший металевий покрівельний матеріал. Він міцний, і фахівці витратили багато часу на визначення кращих способів захисту від іржі. Виробники зазвичай використовують цинкове покриття, герметик і трохи міцної фарби для захисту матеріалу від негоди.
 • НЕРЖАВЕЮЩАЯ СТАЛЬ – цей варіант не вимагає додаткових покриттів, як сталь, тому що він не іржавіє. Однак через своїх антикорозійних властивостей нержавіюча сталь – досить дорогий варіант металевої покрівлі. Якщо вас цікавить дах з нержавіючої сталі без холодного клінічного виду стали, існують покриття, які можуть зробити її більш природною.
 • АЛЮМИНИЙ. Якщо ви шукаєте щось легке, не схильне до іржі, алюміній може стати вашим кращим металевим покрівельним матеріалом. Однак, як і на нержавіючу сталь, вам потрібно буде покрити її, щоб вона виглядала більш природно. Це найпопулярніший варіант – металевий дах приватних будинків, тому є деякі побоювання з приводу використання цього обмеженого природного ресурсу для покрівлі, коли можна використовувати інші матеріали.
 • МІДЬ – цей варіант стає все більш і більш популярним, особливо в якості акценту на будинках і будівлях. Згодом мідь придбає зелений колір, який ви можете помітити на старих будівлях. Хоча мідь може бути разюче красивої, будь то нова блискуча червонувато-золота дах приватних будинків або окислена синьо-зелена патина, вона також дуже дорога.
 • СПЛАВИ – ви можете використовувати різні металеві сплави для металевих покрівельних матеріалів, в залежності від того, що вас цікавить. Можливо, вам потрібна велика міцність або ви хочете, щоб вона прослужила довго. Ви можете отримати сплави з різним складом відповідно до ваших потреб. Хоча вартість визначається тим, з чого складається сплав, це може бути дорогий варіант металевої покрівлі.

Чи готові до того, що ваша дах переживе вас?

Можливо, ви захочете перейти на металевий покрівельний матеріал. У той час як звичайна черепичний дах прослужить від 12 до 17 років, металевий дах може прослужити більше 50 років. Спробуйте мідну або алюмінієву дах? Будьте готові до того, що ваша дах досягне сімдесятирічного статусу – ці дахи можуть прослужити більше 75 років

ПОКРІВЕЛЬНІ МАТЕРІАЛИ

При наявності всіх швів на даху – особливо при використанні традиційної черепиці – між покрівельним матеріалом і вашим будинком повинен бути захисний шар. Тут в гру вступають якісні покрівельні матеріали.

Раніше просочена асфальтом дах служила погодних бар’єром між покрівельними матеріалами і дахом. Сьогодні існує безліч варіантів матеріалів подкровельного покриття – від прогумованого асфальту до органічного, від стекловолоконного до синтетичного. Правильно підібрана підкладка для вашої даху буде захищати від вологи, холоду і задушливого літнього повітря, продовжуючи термін служби вашої даху. Багато хто має протиковзку технологію для захисту людей, які монтують дах, і на них впливає до шести місяців, поки дах буде побудована. Якщо у вас на порядку денному екологічність, ви можете вибрати з органічних або синтетичних підкладок, які допоможуть вашому дому стати сертифікованим лідером в області енергетики і екологічного дизайну.

Незалежно від того, що для вас найбільш важливо, покрівельні матеріали можуть надати безліч варіантів, що відповідають вашим потребам, від органічних матеріалів для стяжки до стильних мідних покрівель.

Хто знав, що у даху може бути стільки індивідуальності?

Для отримання додаткової інформації перейдіть за посиланням https://evroprofil.mk.ua/o-nas/.

Тому, вибираючи покрівельні матеріали в магазині «ЄВРОПРОФІЛЬ» в Миколаєві та співпрацюючи з нами, Ви безумовно залишитеся задоволені нашим обслуговуванням, якістю матеріалу і якістю виконаних робіт та легкістю співпрацюючи з нами.

Сьогодні «ЄВРОПРОФІЛЬ» – магазин покрівельних матеріалів високої якості, гнучких цін і швидкої доставки. Більше Ви можете дізнатися зв’язавшись з нашим менеджером зателефонувавши по телефону нижче: +38 (093) 456 98 61 та +38 (050) 975 79 77

 

Вас також може зацікавити:

Зворотній дзвінок
×
Замовити


×
Зворотній дзвінок
×
Замовити


×