IKO
IKO Number One Biber IKO Number One Biber цвет красный

Характеристики Бренд: IKO / Айко Коллекция: Number One Biber / Бобровый хвост Длина, мм 1000 Ширина, мм 284-336 Толщина, мм 3 Масса основы (стекловолокно) [г/м EN[CI1] ³110 г/м Огнеупорность ASTM E108: Class A Длина 1000 мм (±3) Ширина 336 мм (±3) Масса 9,2 кг/м2 Площадь покрытия/упаковка 3,00 м2 Полезная площадь покрытия наклон кровли 15o-25o 2,65 […]

от грн.
Подробнее
IKO Number One Tri IKO Number One Tri цвет красный

Битумная черепица с формой напоминающей гонты сланца, натурального материала из камня, который традиционно используют в качестве кровельного покрытия в Центральной Европе

от грн.
Подробнее
IKO Number One 3TAB IKO Number One 3TAB цвет зеленый

IKO 3 Tab (Тритаб) имитируюет вид «кирпичиков», которые являются самым популярным видом среди мягких кровель частных домов в США и Канаде.

от грн.
Подробнее
IKO Number One HEX IKO Number One HEX цвет черный

Классическая и традиционная, всем привычная и простая мягкая кровля IKO в виде шестиугольников

от грн.
Подробнее
IKO Biltmore IKO Biltmore цвет красное дерево

Зигзагообразные гонты, представляющие собой разные по величине прямоугольники, помогут создать Вашему дому свой неповторимый стиль. Черепица в виде неправильных прямоугольников помогает воплотить любые смелые архитектурные проекты.

от грн.
Подробнее
(Українська)

Виробництво бітумних покрівельних матеріалів було розпочато компанією IKO в Канаді ще в 1954 році. Потім компанія відкрила заводи в Бельгії і США. На сьогоднішній день в Європі і Америці успішно функціонують 20 заводів, що займаються випуском якісної бітумної черепиці IKO. Компанія IKO займає одне з лідируючих місць на ринку бітумної черепиці в світі.

Якість, довговічність і екологічна безпека гнучкої черепиці IKO гарантується європейським стандартом EN -544, відповідно до якого проводиться вся продукція IKO. В основі черепиці IKO лежить скловолокно, яке з двох сторін покрите окисленим бітумом. Гранули покриття виробляються з натурального каменю, який оброблений надміцним барвниками.

Вибір правильного покрівельного матеріалу є вирішальним моментом при зведенні будь-якої будівлі. Від цього залежить не тільки естетика, але і захист будинку від агресивних зовнішніх впливів. Ви можете купити бітумну черепицю в Україні, якщо ваш пріоритет – універсальність і практичність.

Так як наша компанія працює на ринку більше 10 років, то придбана у нас бітумна черепиця відгуки отримує тільки позитивні. Завдяки широкому асортименту і доступною ціною, “ПП ЄВРОПРОФІЛЬ” співпрацює з багатьма клієнтами і надає якісний покрівельний матеріал в Миколаєві, а також наші клієнти рекомендують нас іншим.

Більше Ви можете дізнатися зв’язавшись з нашим менеджером зателефонувавши по телефону нижче:

+38 (093) 456 98 61 та +38 (050) 975 79 77

Обратная связь
×
Заказать


×
Зворотній дзвінок
×
Замовити


×