Покрівельні комплектуючі
Саморізи саморезы

Предназначены для крепления различных материалов. Саморезы можно применять, как для скрепления мягких, так и твердых материалов. Саморезы играют важную роль в обеспечение долговечности кровли.

від 220 грн.
Детальніше
Бітумна покрівельна стрічка Bit Tape битумные кровельные ленты

Для правильного монтажа и эксплуатации кровельной конструкции применяют ленты для склеивания и герметизации пароизоляционных пленок, кровельных пленок и мембран, изоляционных (фундаментных) и др.

від 397 грн.
Детальніше
Бітумна покрівельна стрічка Butyl Tape битумные кровельные ленты

Для правильного монтажа и эксплуатации кровельной конструкции применяют ленты для склеивания и герметизации пароизоляционных пленок, кровельных пленок и мембран, изоляционных (фундаментных) и др.

від 249 грн.
Детальніше
Покрівельні аксесуари Кровельные комплектующие

Данные изделия выполняют декоративную функцию, обеспечивают плотность соединений и защищают уязвимые части конструкции.

від грн.
Детальніше
Вентиляційна гребенева стрічка ROLL VENT кровельная вентиляционная лента

Однослойная вентиляционная лента для горизонтальных и покатых коньков.

від 250 грн.
Детальніше
Снігозатримувач Подкова снегозадержатель

Снегозадержание является комплексом технических мероприятий, направленных на удаление снега с кровли.

від 15 грн.
Детальніше
Універсальний ущільнювач уплотнитель универсальный

Уплотнители предназначены для предотвращения попадания снега, дождя и других атмосферных осадков в подкровельное пространство.

від 12 грн.
Детальніше

Дах повинен бути не тільки красивим, але і технічно досконалим. Довести його до найвищих стандартів, зробити водонепроникним і стійким до атмосферних впливів допоможуть високоякісні покрівельні комплектуючі та аксесуари. Завдяки їх застосуванню, ви зможете насолоджуватися чудовою дахом над головою і подарованим нею комфортом.

Покрівельні комплектуючі – види:

В Україні широко представлені оригінальні покрівельні комплектуючі – види яких відрізняються між собою і їх вартість яких варіюється від бюджетних пропозицій до якісних люксових компонентів. Вони відповідають високим естетичним вимогам, одночасно справляючись з функціональними або технічними завданнями.

ПОКРІВЕЛЬНІ САМОРІЗИ

Покрівельні саморізи зроблені з якісних матеріалів з трикутної гвинтовою нарізкою. Конструкція шурупа дозволяє використовувати його без попереднього свердління отвору. І плюс ще в тому, що шуруп самі нарізають собі різьблення в процесі свердління.

Покрівельні саморізи – види:

  • Саморіз покрівельний (метал – метал);
  • Саморіз покрівельний (метал – дерево);
  • Саморіз з прессшайбой;
  • Заклепка витяжна комбінована.

ВЕНТИЛЯЦІЯ

На будь-якому даху повинна бути бездоганна вентиляція. Вологість під нею видаляється повітрям. Його безперебійну циркуляцію гарантують такі комплектуючі для покрівлі, як коньковие елементи, коміри для димоходів та одношарові вентиляційні стрічки.

КРІПЛЕННЯ

Один з найважливіших аспектів даху – її довговічність, яка в певній мірі залежить від якості саморізів. Представлені в Миколаєві в широкому асортименті, вони мають полімерним або оцинкованим покриттям, що забезпечує їх антикорозійну стійкість, міцність і тривалість експлуатації.

СНІГОЗАТРИМУВАЧ

У районах з сильними снігопадами комплектуючі для даху, що представляють собою базові елементи з алюмінію, доповнюють універсальну систему захисту. Гнучкість забезпечує легку і надійну установку аксесуарів, прекрасно інтегруються в поверхню даху. Вони роблять її безпечною, візуально привабливою і не вимагає ремонту в довгостроковій перспективі.

ПОКРІВЕЛЬНІ АКСЕССУАРИ

Зробіть вашу дах красивою і захищеною від елементів за допомогою міцних, високоефективних сталевих і алюмінієвих покрівельних аксесуарів, які завжди можуть бути ідеально підібрані за кольором для полірованого виду. Наша колекція виготовлена ​​з високоякісних матеріалів з використанням запатентованих технологій хімії, відпустки і нанесення покриттів для чудової продуктивності.

УНІВЕРСАЛЬНИЙ УЩІЛЬНЮВАЧ

Покрівельні ущільнювачі використовують в якості покрівельної захисту від снігу, дощу, пилу, різного сміття, а також птахів і т.п. Ще ущільнювачі використовують для герметизації покрівельних комплектуючих, в місці їх стикування і прилягання до побудови.
Також ущільнювач універсальний використовується для стику між коником, водостічної трубою і металочерепицею.

Покрівельні комплектуючі – ціни:

Купити покрівельні комплектуючі в Миколаєві Ви можете в магазині “ЄВРОПРОФІЛЬ”. У нас на покрівельні комплектуючі Ціни самі адекватні.

“ПП ЄВРОПРОФІЛЬ” пропонує покрівельні комплектуючі в Миколаєві тільки від надійних виробників, щоб ви могли зосередитися на покрівлі даху і довести її до досконалості.

Більше Ви можете дізнатися зв’язавшись з нашим менеджером зателефонувавши по телефону нижче:

+38 (093) 456 98 61 та +38 (050) 975 79 77

Зворотній дзвінок
×
Замовити


×
Зворотній дзвінок
×
Замовити


×