Утеплювачі
Утеплювач ISOVER Теплий дім

Мінеральна вата ISOVER Теплий Дім, 50 + 50 2х1220х7000 мм. Isover Теплий дім-плита – тепло-звукоізоляція з мінеральної вати. Матеріал виготовляється з природних компонентів: пісок, сода, вапняк. Є безпечним матеріалом для здоров’я людини і навколишнього середовища: сертифікований для застосування в дитячих і медичних установах. Ефективне рішення для всебічного утеплення та звукоізоляції будинку одним продуктом. Технічні характеристики […]

від 380 грн.
Детальніше
Базальтова вата Izovat 135

Базальтова вата Izovat (100 мм) 135 щільності – теплоізоляційний матеріал мінерального походження. Виробляється у вигляді термоизолирующих плит з каменю базальту. Технічні характеристики утеплювача Izovat: щільність вати: 135 кг / куб.м; теплопровідність: 0,042 Вт / м * К; коефіцієнт паропроникності: 0,4 мг / (м * год * Па); міцність на стиск при 10% деформації: не менше […]

від 342 грн.
Детальніше
Утеплювач ISOVER Classic изовер - рулонный

Характеристики утеплювача Isover Classic: Щільність: до 30 кг/м3 Ширина: 1220 мм Довжина: 8200 мм, 6150 мм Товщина: 50 мм Кількість в упаковци: 20 м2, 10 м2 ISOVER Класик – рулони з мінеральної вати на основі скловолокна вищої якості, виробленого за вдосконаленою технологією. Isover Класик забезпечує еффетівную тепло- і звукоізоляцію. Використовується в конструкціях, де теплоізоляція не […]

від грн.
Детальніше
Утеплювач Технофас Эффект технониколь - технофас эффект

Характеристики утеплювача Технофас Еффект: Щільність: 135 кг/м3 Розмір плити: 1200 мм/600 мм Товщина: 50 мм, 100 мм Кількість в упаковци (м2): 2,88 м2, 1,44 м2 Утеплювач Технофас виконаний з порід габро-базальтової групи. Галузь застосування утеплювача Технофас Еффект: Плити Технофас використовуються в фасадних системах з захисно-декоративним шаром, виконаним з тонкошарової штукатурки.   Вас також може зацікавити: […]

від грн.
Детальніше
Утеплювач Технофас технониколь - технофас эффект

Характеристики утеплювача Технофас: Щільність: 145 кг/м3 Розмір плити: 1200 мм/600 мм Товщина: 50 мм, 100 мм Кількість в упаковці (м2): 2,88 м2, 1,44 м2 Утеплювач Технофас виконаний з порід габро-базальтової групи. Галузь застосування утеплювача Технофас: Плити Технофас використовуються в фасадних системах з захисно-декоративним шаром, виконаним з тонкошарової штукатурки.   Вас також може зацікавити: купити сайдинг […]

від грн.
Детальніше
Техноблок Стандарт технониколь - техноблок

Характеристики утеплювача Техноблок Стандарт: Щільність: 45 кг/м3 Розмір плити: 1200 мм/600 мм Товщина: 50 мм, 100 мм Кількість в упаковці (м2): 8,64 м2, 4,32 м2 Техноблок стандрат – це утеплювач з мінеральної вати на основі гірських порід базальтової групи. Галузь застосування утеплювача Техноблок Стандарт: Заповнення простору в системі теплоізоляції фасаду з облицюванням вініловим сайдингом по […]

від грн.
Детальніше
Утеплювач Роклайт технониколь роклайт

Характеристики утеплювача Роклайт: Щільність: 30 кг/м3 Розмір плити: 1200 мм/600 мм Товщина: 50 мм, 100 мм Кількість в упаковці (м2): 8,64 м2, 4,32 м2 РОКЛАЙТ – це легкі гідрофобізовані, плити на основі гірських порід базальтової групи. Це універсальний матеріал для приватного будівництва. Галузь застосування утеплювачів Роклайт: Матеріал РОКЛАЙТ рекомендовані для застосування в котеджному і малоповерховому […]

від грн.
Детальніше

Погано утеплена будівля – це енергетичний «вампір». Теплові втрати роблять її незручним місцем для проживання і роботи, що вимагає додаткових витрат на опалення взимку і охолодження влітку.

Будівельний утеплювач, широко представлений в Україні, допомагає створити комфортний мікроклімат в житлових і офісних приміщеннях.

Утеплювач в Миколаєві

Критерії вибору і вартість багато в чому залежать від його призначення, якості, способу монтажу і технічних параметрів.

Будівельний ринок Миколаєва вражає різноманітністю матеріалів, призначених для ізоляції стін, дверей, покрівлі дахів і так далі. При їх виборі багато хто орієнтується на щільність, але ключову роль в збереженні тепла грають показники:

  • теплопровідності (здатність зберігати тепло);
  • опору деформації (здатність повертатися до початкової форми після розтягування, стиснення, вигину);
  • вологостійкості (розкладається, деформується, гниє при впливі вологи, втрачаючи термостійкість).

Якісний матеріал також повинен володіти високими звукоізоляційними властивостями, вогнестійкістю, екологічністю, тривалим терміном служби і простотою установки.

Утеплювачі для будинку: різновиди і ціни

Грамотна ізоляція допомагає істотно скоротити небажані втрати тепла, а також мінімізувати енергетичні потреби систем опалення та охолодження. Щоб купити утеплювач в Миколаєві відповідний для якісної ізоляції, необхідно заздалегідь ознайомитися з його найбільш поширеними різновидами.

Утеплювач для даху – мінеральна вата

Цей відносно новий матеріал впевнено витісняє короля ізоляції скловолокно. Ціна за м2 утеплювача з мінеральної вати трохи перевищує аналогічну вартість скловолокна. Але складається в основному з базальту, вона компенсує це наступними плюсами: легка вага, низька теплопровідність, висока шумопоглощаемость, екологічність, волого-і жаростійкість.

Утеплювач для підлог – екструдований пінополістирол

Це одна з найжорсткіших різновидів ізоляційних матеріалів. Структура з замкнутих осередків підвищує міцність і довговічність екструдованого пінополістиролу. Що поставляється у вигляді листів самих різних розмірів, він застосовується в утепленні підвалів, підлог, фасадів і плоских дахів.

Утеплювач для стін – пінопласт

Одним з найбільших переваг використання пінопласту є ізоляція стін, покрівлі або містків холоду, практично виключає втрату енергії. Тому ціни завжди будуть виправдані економією витрат на опалення та охолодження, що досягає до 25% в рік.

Утеплювач для опалення – фольгований утеплювач

Це легкий, тонкий і багатошаровий матеріал, що складається зі спіненого поліетилену, покритого фольгою з алюмінію. Що відноситься до класу «відображають», він володіє відмінними тепло-, паро- та звукоізоляційні властивості. Він добре зарекомендував себе в ізоляції систем кондиціонування, опалення і водопостачання.

Рідкий утеплювач

Це відносно новий, але відрізняється зростаючою популярністю тип ізоляції. Ціна за куб залежить від технічних параметрів, є полімерний матеріал на водній основі, що розпилюється і розширюється при контакті з повітрям. Його головна перевага полягає в тому, що він заповнює всі щілини, не залишаючи отворів для витоку гарячого і проникнення холодного повітря.

Мабуть, всі хочуть купити утеплювач дешево, і так, щоб він відповідав основними технічними параметрами. Якщо Ви хочете купити утеплювач в Миколаєві, вам допоможе в цьому “ПП ЄВРОПРОФІЛЬ”. У нас ви зможете знайти недорогий і якісний утеплювач для даху будинку, для вікон, для зовнішніх стін, для внутрішніх стін. А також, завдяки багаторічному багаторічному досвіду того, що ми співпрацюємо з виробниками, у Вас є можливість, звернеться безкоштовно за детальною консультацією щодо застосування обраного Вами утеплювача для будинку. Ви зв’яжетеся з досвідченими фахівцями, які з радістю Вам допоможуть.

Більше Ви можете дізнатися зв’язавшись з нашим менеджером зателефонувавши по телефону нижче:

+38 (093) 456 98 61 та +38 (050) 975 79 77

Зворотній дзвінок
×
Замовити


×
Зворотній дзвінок
×
Замовити


×