Профнастил
Профнастил ГП-60 Профнастил ГП-60

Применяется как кровельный и несущий профнастил.

від 143 грн.
Детальніше
Профиль ГП-35, ГП-45 Профнастил ГП-35

Характеристики: Країна виробник Китай, Україна, Корея, Словакія, Польша, Німеччина Покриття полиестер, матовий полиестер, оцинкований, алюмоцинк Товщина листа 0,28 мм, 0,35 мм, 0,4 мм, 0,45 мм, 0,5 мм, 0,6 мм, 0,7 мм Довжина листа, max 12 м Довжина листа, min 150 мм Ширина листа повна ГП-35 1100 мм Ширина листа эффективна ГП-35 1000 мм Ширина листа […]

від 190 грн.
Детальніше
Профнастил ГП-20 Профнастил ГП-20

Характеристики: Країна виробник Китай, Україна, Корея, Словакія, Польша, Німеччина Покриття полиестер, матовий полиестер, оцинкований, алюмоцинк Товщина листа 0,28 мм, 0,35 мм, 0,4 мм, 0,45 мм, 0,5 мм, 0,6 мм, 0,7 мм Довжина листа, max 12 м Довжина листа, min 150 мм Ширина листа повна 1155 мм Ширина листа эффективна 1100 мм Покрівельний профнастил який використовується […]

від 152 грн.
Детальніше
Профиль ГП-7, ГП-8 Профнастил ГП-7, ГП-8

Характеристики: Країна виробник Китай, Україна, Корея, Словакія, Польша, Німеччина Покриття полиестер, матовий полиестер, оцинкований, алюмоцинк Товщина листа 0,28 мм, 0,35 мм, 0,4 мм, 0,45 мм, 0,5 мм, 0,6 мм, 0,7 мм Довжина листа, max 12 м Довжина листа, min 150 мм Ширина листа повна ГП-8 1230 мм Ширина листа эффективна ГП-8 1175 мм Ширина листа […]

від 138 грн.
Детальніше

Профнастил або профільований сталевий лист являє собою будівельний матеріал, що застосовується в пристрої зборів, воріт, дахів, обшивки стін і в якості основи монолітних бетонних конструкцій. Популярність матеріалу обумовлена ​​його конструктивною простотою, легкістю збірки, естетичною привабливістю і економічністю трапецієподібної форми.

Купити профнастил в Миколаєві можна різних кольорів і типів. Але здатність облицювальний матеріал максимально задовольняти всім функціональним вимогам багато в чому залежить від його правильного складання, установки і взаємодії з іншими елементами огороджувальних конструкцій будівлі.

Металопрофіль або профнастил: різновиди і ціна

Ціни на профнастил в Україні, варіюються в залежності від його різновиди, конструктивних особливостей, якості застосовуваних матеріалів.

До вашої уваги три найосновніших виду профнастилу:

 • Покрівельний – використовується для покрівлі будівель.
 • Стіновий – призначений для облицювання стін складів, гаражів і т.д.
 • Несучий – застосовується для парканів та огорож, навісів і козирків.

Металочерепиця насправді значно дорожче профнастилу, тому, профнастил дешево купити буде кращим варіантом і більш вигідним.

У нашому асортименті профнастил має понад 30 відтінків, і це означає, що навіть самий вибагливий замовник зможе вибрати саме те, що йому найбільше необхідно.

Не менш ніж 40 річну гарантію має профнастил, причому не втрачаючи свого кольору.

Він володіє з двох сторін полімерним антикорозійним покриттям, профільований сталевий лист представлений на сучасному ринку в декількох різновидах:

Профнастил (профлист, металлопрофиль)

 • Н – для настилу покриття (покрівля, опалубка);
 • НС – для настилу і стінових огороджень;
 • С – для стінових огороджень.

Розбираючись в маркуванні, набагато простіше купити профнастил в Миколаєві. Кожна її буква позначає його конкретну різновид:

 1. Н (несучий) – відрізняється максимальною товщиною, високою гофрой і додатковими борозенками, що забезпечують підвищену жорсткість і застосування листа в пристрої покрівлі, монтажі посилених перекриттів і незнімної опалубки.
 2. НС (несуче-стіновий) – відрізняється середніми показниками товщини і висоти гофри, що забезпечують його універсальність. Використовується в перекриттях, фінішному покритті дахів, облицювання стін і огороджувальних конструкціях.
 3. С – використання обмежене фінішною обробкою стін.

Купити профнастил в Миколаєві: вибираємо НЕ з дешевих

В останні роки багато домовласників почали розглядати відносно дешевий гофрований профіль з оцинкованої сталі в якості альтернативи черепиці та інших традиційних покрівельних матеріалів. Але ціни на профнастил в Миколаєві не є єдиним критерієм його вибору.

Новий дах – це завжди масштабне і дороге захід, що вимагає застосування міцних покрівельних матеріалів, здатних служити протягом декількох десятиліть. Гарантована тривалість життя покрівлі з гофрованого профнастилу досягає 50 років. Це означає, що одного разу встановивши її, вам більше не доведеться міняти або ремонтувати дах.

Переваги профнастилу покрівельного:

 1. Стійкість до атмосферних впливів є одним з головних плюсів. Здатний витримувати екстремальні погодні умови (вітер, проливні дощі і град), які можуть зруйнувати традиційну черепичний дах, він є оптимальним вибором для зон, схильних до ураганів.
 2. Оцинкована гофрована сталь також вважається самим вогнестійким покрівельним матеріалом, максимально відповідним для систем теплоізоляції.
 3. Привабливий зовнішній вигляд.
 4. Досить низька вартість металопрофілю за лист.

Недоліки:

 1. Велика вага, що вимагає проведення структурного аналізу, що дозволяє переконатися, що будівля зможе витримати вагу металевого даху.
 2. Шум, який легко зводиться до мінімуму за рахунок застосування звукоізолюючих технологій.

Купити профнастил в Миколаєві: ціна питання?

Перш ніж купити профнастил в Миколаєві слід порівняти прайс-листи різних магазинів і виробників. У Миколаєві профнастил дешево купити ви можете у нас, так як є доставка і це дозволить вам заощадити час і транспортні витрати.

Більше Ви можете дізнатися зв’язавшись з нашим менеджером зателефонувавши по телефону нижче:

+38 (093) 456 98 61 та +38 (050) 975 79 77

Зворотній дзвінок
×
Замовити


×
Зворотній дзвінок
×
Замовити


×