It seems we can’t find what you’re looking for. Perhaps searching can help.

Власникам горищних приміщень дуже подобаються вікна для мансарди, які приносять в кімнату так багато світла, роблять яскравішими навіть найтемніші зимові дні. Різняться за формою, конструктивним особливостям і дизайну, вони широко представлені на ринку України, де мають постійний попит.

Дуже часто горища виявляються єдиною можливістю для розширення житлового простору. Їх часто використовують в якості робочого кабінету, затишної спальні, ванної кімнати, більярдної або домашнього кінотеатру. Будь-який з цих варіантів вимагає індивідуальних проектних рішень.

Мансардні вікна в Миколаєві ціна

Мансардні вікна купити в Миколаєві можна за доступними цінами.

Ціни на даний товар варіюються в залежності від матеріалів, що використовуються в їх виготовленні, способу відкривання, типу і інших чинників.

Мансардні вікна в Миколаєві види

 • Вертикальний тип вважається найпростішим у виконанні і установці. Відрізняється доступною вартістю, він монтується або у фронтоні, або на схилі даху в якості слухового вікна.
 • Більш дорогий похилий тип являє собою прогресивне рішення в природному освітленні горищних приміщень.
 • Ще вище вартість балконного типу, похила конструкція якого оснащена спеціальним парапетом.

Мансардні вікна і їх конструктивні особливості

Цей вид відрізняється від звичайних аналогів своєї спеціальною конструкцією, призначеної для установки безпосередньо в дах мансарди. У їх виготовленні використовуються найбільш інноваційні технології, обладнання та матеріали, що дозволяє гарантувати відповідність готових виробів, що пред’являються до них жорстким вимогам:

 • адаптивність до екстремальних погодних умов;
 • адаптивність до екстремальних погодних умов;
 • стійкість до механічних навантажень;
 • нормативний коефіцієнт світлопропускання;
 • волого-і повітропроникність;
 • звуко- і теплоізоляція;
 • надійність і довговічність.

Купити мансардні вікна в Миколаєві — це щось більше, ніж просте практичне рішення. Це ще й привабливий архітектурний елемент, що підсилює красу вашого будинку.

Мансардні вікна: плюси і мінуси

Сучасна привабливість і світлові ефекти допомагають відновити дизайн будинку, тоді як контроль тепла і освітлення можуть виявитися проблемою.

ПЛЮСИ:

Мансардні вікна для домовласника — хороші, екологічно обґрунтовані і архітектурно натхненні інвестиції. Вони забезпечують приміщення двома основними перевагами: великою кількістю природного світла і тепла.

У холодні місяці такі вікна дозволяють отримати додатковий сонячний нагрів. Вони також можуть служити мешканцям і гостям будинку природною оглядовим майданчиком, що забезпечує чудовий вид на навколишній світ з його хмарами і нічним зоряним небом. Широта охоплення, варіюється в залежності від розміру та місця розташування віконних прорізів.

МІНУСИ:

Остаточна ціна збільшується за рахунок цих двох переваг, які можуть доставляти неприємності в теплу пору року.

 • надлишки світла в яскраві сонячні дні;
 • надлишки тепла, що призводять до перегріву;
 • теплові втрати взимку;
 • проблеми з вологістю від витоків на стиках вікна і дахи;
 • складність догляду.

Професіонали рекомендують встановлювати даний вид вікон в помірних кліматичних умовах, на дахах, що звернена на північ і з якісним покрівельним матеріалом. Віддавайте перевагу виробам, що відрізняється кращими характеристиками, оскільки ціна мансардних вікон в Миколаєві розрахована на самі різні бюджетні можливості.

Тому будемо раді допомогти Вам купити мансардні вікна в Миколаєві в нашому магазині «ЄВРОПРОФІЛЬ».

Більше Ви можете дізнатися зв’язавшись з нашим менеджером зателефонувавши по телефону нижче:

+38 (093) 456 98 61 та +38 (050) 975 79 77

Обратная связь
×
Заказать


×
Зворотній дзвінок
×
Замовити


×