It seems we can’t find what you’re looking for. Perhaps searching can help.

(Українська)

Покрівлю Shinglas виробляють на спільному підприємстві компанії «ТехноНІКОЛЬ» і іспанської фірми «ChovA». Головна перевага цієї бітумної черепиці — невисока ціна, а також хороший вибір форм, фактур і кольору. У модельному ряду Shinglas можна знайти серії від економічної Shinglas Класик до преміум класу — серія Кантрі.

Гнучка черепиця Shinglas — це не тільки оптимальне рішення для котеджів і малоповерхового будівництва, це новий стандарт покрівельних матеріалів, відмінне співвідношення доступності, технічних і естетичних характеристик.

Виробник надає розширену письмову гарантію на гнучку черепицю, на деякі види — до 60 років.

Вибір правильного покрівельного матеріалу є вирішальним моментом при зведенні будь-якої будівлі. Від цього залежить не тільки естетика, але і захист будинку від агресивних зовнішніх впливів. Ви можете купити бітумну черепицю в Україні, якщо ваш пріоритет – універсальність і практичність.

Так як наша компанія працює на ринку більше 10 років, то придбана у нас бітумна черепиця відгуки отримує тільки позитивні. Завдяки широкому асортименту і доступною ціною, “ПП ЄВРОПРОФІЛЬ” співпрацює з багатьма клієнтами і надає якісний покрівельний матеріал в Миколаєві, а також наші клієнти рекомендують нас іншим.

Більше Ви можете дізнатися зв’язавшись з нашим менеджером зателефонувавши по телефону нижче:

+38 (093) 456 98 61 та +38 (050) 975 79 77

Обратная связь
×
Заказать


×
Зворотній дзвінок
×
Замовити


×